PC IGRE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PC IGRE

Dobrodošli
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Metaldamage

Go down 
Autor/icaPoruka
zeko99

zeko99


Broj postova : 60
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 03.08.2007

Metaldamage Empty
PostajNaslov: Metaldamage   Metaldamage Icon_minitimesub kol 04 2007, 02:48

to je isto net igra... jako je slična BiteFighte-u (BF)... samo se razlikuje u dvoje toga... BF je igra na ajmo reći nama razumljivom jeziku hrvatskom a MetalDamage (MD) na engleskom ali ako razumijete engleski barem malo onda neće biti problema...
ali još se u jednom razlikuju... u MD-u su samo auti... pa igrači jedni druge izazivaju na dvoboje i naravno ako pobjede uzmu pare ovisno koliko gubitnik ima trenutno kod sebe... od tog iznosa se uzme jedan postotak ne znam točno koji...
imate levele... ja sam na dosta visokom levelu... trenirajući skupljate honour i tako usput skupljate pare, a na dan imate dva sata lova ako nemate premium... kada završite sa treningom možete ići raditi u garažu... najviše možete odjednom raditi 8h ali nakon toga možete odmah staviti još koliko hoćete...

meni osobno ide bolje ta igra nego BF... imam više sreće u njoj Cool
nadam se da će netko otići na tu igru i započeti igrati
btw. isto ima tri servera ja igram samo u serveru 1 (s1) ali sam igrao i u s3 ali sam dobio ban jer sam frendu čuvao acc i igrao s njegovim a bio sam među prvih 20... jbg zajebo sam se ali nema veze...
pozz ljudi i recite mi ako odete na tu igru i ako počnete igrati
Wink Wink Wink
[Vrh] Go down
zeko99

zeko99


Broj postova : 60
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 03.08.2007

Metaldamage Empty
PostajNaslov: Re: Metaldamage   Metaldamage Icon_minitimesub kol 04 2007, 02:49

evo vam link pa odite vidjeti i naravno zaigrati Laughing Laughing Laughing

http://www.metaldamage.com
[Vrh] Go down
 
Metaldamage
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PC IGRE :: Sve o PC igrama :: Net igre-
Forum(o)Bir: